Aplikacje mobilne Android i iOS


Urządzenia mobilne już od dłuższego czasu stają się coraz bardziej popularne. Dlatego właśnie warto wykorzystać je do działań promocyjnych oraz reklamowych w swojej firmie.

Do tego celu może posłużyć nam aplikacja mobilna, którą klienci będą mogli zainstalować na swoich smartfonach oraz tabletach. Kiedy uda na się już zdobyć odpowiednią liczbę użytkowników aplikacji, mamy możliwość dotarcia do nich np. za pomocą powiadomień wyświetlanych na ich urządzeniach. Mogą to być przykładowo informacje o nowych produktach, promocjach, aktualnościach, wydarzeniach itp.

Innym zastosowaniem aplikacji mobilnych może być wykorzystanie ich wewnątz firmy np. do kontroli zamówień lub do szybkiego kontaktu z pracownikami i klientami - wszystko to może odbywać się za pomocą smartfona.

Zastosowań jest oczywiście wiele więcej, wszystko zależy od naszych potrzeb.

Przykładowe aplikacje mobilne:

  • sklep mobilny,
  • aplikacja służąca do składania zamówień lub rezerwacji za pomocą smartfona,
  • aplikacja wyświetlająca aktualności lub nadchodzące wydarzenia,
  • aplikacja społecznościowa,
  • itd.

Ponadto, coraz częściej stosowaną w wielu firmach praktyką jest stworzenie aplikacji mobilnej jako odpowiednika istniejącej już, firmowej strony internetowej. Istotą tego działania jest zaproponowanie użytkownikowi strony www pobrania aplikacji mobilnej w celu stworzenia kolejnego, niezależnego kanału dotarcia do klienta poprzez np. wspomniane wcześniej powiadomienia.


mhCode oferuje produkcję aplikacji mobilnych dla systemów operacyjnych Android oraz iOS.

Jeśli jesteś zainteresowany wykonaniem aplikacji webowej - skontaktuj się z nami!

Przykładowe realizacje